رستوران شهرزاد

رستوران شهرزاد در فروردین سال 1346 با تلاش شادروان عبدالرحیم فرودستان پس از 2 سال مراحل اجرائی بنیان کذاشته شد.
در ساخت و تکمیل رستوران از نظرات آقای مهندس ابراهیمیان بهره گرفته شد. استادانی چون مرحوم چایچی، رشتیان و مرآتیان در این رستوران هنر گرانقدر خود را به نمایش در آورده اند و اثری ماندگار از هنر خود به جای گذاشته اند که این امر باعث شده است شهرزاد نه فقط به عنوان یک رسوران بلکه به عنوان نمایشگاهی از هنر ایرانی بشمار آید.

پایه گذار رستوران شهرزاد مشتری مداری و حفظ کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده بود و بعد از ایشان نیز سعی شده است که شیوه و روش ایشان ادامه یابد.
تمام تلاش مسئولین رستوران بر این بوده و هست که با بکارگیری تجهیزات و امکانات روز و کادری مجرب سبک دیرینه شهرزاد حفظ شود و بعنوان نمادی از فرهنگ کهن ایران و اصفهان بشمار آید.
اصفهان، خیابان چهارباغ عباسی،خیابان عباس آباد

تلفن:  2204490- 0311
متاسفانه با خبر شدیم که با رستوران شهرزاد سابقه ترین رستوران اصفهان بیش از یک ماه است که به دلایل نا معلوم تعطیل هست و زمانی برای بازگشایی آن اعلام نشده است
/ 2 نظر / 100 بازدید
فرزاد

من یک ماه پیش رفتم خیلی بد بود رفتار پرسنل که افتضاح بود استیکش مضخرف میکسش هم همینطور حیف پول به خدا دوستان جارچی باشی سگش شرف داره به این شهرزاد فقط اسم در کرده

فرهاد رمضانی بدر

کیفیت غذا بد نبود. اما اونقدر عالی نبود که یک ساعت توی کوچه ، اونهم با بی نظمی در نوبت دهی به مراجعین بری و غذای اونجا را امتحان کنی.. ما عید 94 رفتیم که خیلی راضی نبودم . محیط جزاب و فضای کافی نداره ، پارکینگ کوچیکی داره.