سالن همایش مشاهیر

 اولین بخش از هتل چهار ستاره مشاهیر در شهرستان خمینی شهر با حضور علیرضا ذاکر اصفهانی استاندار اصفهان، محسن مصلحی مدیر کل میراث فرهنگی استان و مسئولین محلی شهرستان افتتاح شده.

 مرحله اول ساخت این هتل که به بهره برداری رسیده با هزینه ای بالغ بر 12 میلیارد ریال و با حمایت سازمان میراث فرهنگی و سیستم بانکی در مساحتی بالغ بر 5500 متر مربع به بهره برداری رسیده است. مرحله دوم این مجموعه عظیم نیز بالغ بر 9 هزار متر مربع می باشد که بلافاصله پس از افتتاح مرحله اول اجرای آن آغاز می شود.

چون غذایش را خودش طبخ می کند تصمیم گرفتم به سایت اضافه گردد

1.پرسنل:لباس فرم آن ها شلوار وپیراهن مشکی و جلیقه طلایی رنگ بود که شیک اصلا نبود(به نظر من)(به قول اقای عرفان یا باقری در قسمت نظرات این لباس فرم هتل های 5 ستاره انگلیس هست)

2.غذا:غذایش خوب بود ولی به پای بهترین رستوران های کف شهر نمی رسید(تنها ایراد در کوبیده و کشک و بادنجان بود بقیه غذا ها خوب بود)

کوبیده اش بسیار معمولی و ضعیف

جوجه ها خوب بود

ماهی سالمان آن بسیار بسیار خوش طعم بود و خوراک زبان خوشمزه ای داشت

کشک  و بادمجان بی طمع و خورشت ماست متوسطی داشت

در کل به امتیاز دهی اش به صورت:

کیفیت غذا:16           سرویس دهی17         بهداشت محیط 17     محیط:16

از خصوصیات مثبتش به دوسالن که این امکان را می دهد که مهما هایتان اذیت نشود موقع سرو غذا

متاسفانه به غذا های گران شهرت پیدا کرده ولی مثال هر چقدر پول بدهی آش می خوری در موردش صدق می کند

در مورد محیط هم فقط و فقط من یک سالن ان را دیده ام!!!!!!

در نهایت با تشکر از آقای باقری و عرفان که به تصحیح این مطلب کمک کردند

آدرس :خمینی شهر اول درچه

/ 13 نظر / 302 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی باقری

شما به چه حقی میتونید این قضاوت هارا بکنید در حالی که هیچی را ندیدی و فکر کنم که تا حالا هتل های خوب نرفتی و آدم بد سلیقه ای هستی که هنوز فرق زرد با طلایی نمیدونی و اگه بدونی رنگ مشکی با طلایی در یکی از هتل های آمریکا هم بوده.تا حالا هم تو رستوران نرفتی که میگی غذایش بد بوده یا خوب و دیوارهایش را که از آب طلا کاری شده که همچین هتل و سالن همایشی در اصفهان وجود ندارد و کمتر آدمی هستش که بتونه چنین خرجایی بکنه پس یکم تو هتل و رستوران برو تا یادبگیری چجوری باید قضاوت کنی.خودتم تاحالا نیومدی اینجا و فضای سبز بیرونش ندیدی و فضای بالاشا خیلی آدم بد سلیقه ای هستی بی شعور.یه ذره برو یادبگیر که غذا چجوری درست میکنن. قابل توجه تو اینکه غذایش از بهترین مدیر رستوران و کیترینگ در اصفهان در آنجا مدیریت میکنه.من که خودم عاشقشم و از دوستان میخوام نظراین امیده را ندیده بگیرند و به اینجا بیایند.قابل توجه تو که میگی خیلیبد بود از دکوراسیون خوبی برخوردار بود و جای خیلی ا کلاسی هم بود.

عرفان

کیفیت غذا:20 سرئیس دهی:20 بهداشت محیط:20 محیط:20[لبخند][لبخند]

عرفان

تو نادون فکر کنم که تو دوره تحصیلت نمره بالای 17نداشتی

مدیر سایت

با تشکر از آقای عرفان اگر باز ایرادی در سایت دیدید این بار بدون حساسیت و مودبانه به خودم اطلاع دهید و خیالتان جمع که تایید کرده و اصلاح می کنم باز اگر سوء تفاهمی پیش آمد معذرت می خواهم[گل][قلب]

عرفان

آقا شما مجوز دارید که برای خودتون قضاوت میکنید چون اگر این طور نباشد من از شما شکایت میکنم و این سایت را تعطیل میکنند پیشنهاد من به شما این است که هرچی قضاوت درباره این هتل یا بقیه جاها کرده اید عوض کنید وگرنه نو دردسر بزرگی می افتید.

عرفان

آقا شما مجوز دارید که برای خودتون قضاوت میکنید چون اگر این طور نباشد من از شما شکایت میکنم و این سایت را تعطیل میکنند پیشنهاد من به شما این است که هرچی قضاوت درباره این هتل یا بقیه جاها کرده اید عوض کنید وگرنه نو دردسر بزرگی می افتید.

زهرا

باسلام این هتل مشاهیر در شهر درچه واقع شده است و خوشبختانه ربطی به خمینی شهر ندارد

گل سرخ

سلام آقای عرفان و آقای باقری مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید تحمل انتقاد را نداشتن و اینقدر شلوغ کردن فقط برای درپوش گذاشتن روی وجدان شماست.از خلوتی رستورانتون پیداست که هیچ تحفه ای نیستین و من هم از مشتریان ناراضی شمام

مينا

سلام مشاهير عاليه نداريم مثلش را تو اصفهان از همه لحاظ خيلي خوب بود

زیبا

محیط بسیار خوبی داره پشت بامش و اجرای موسیقی زنده لذت بخش تر هم میکنه فضارو. اما تنوع غذایی کمی داره و کیفیت غذاش (جوجه و کباب که من خوردم) نسبت به قیمت بالاش کاملا معمولیه ولی ته چینش اصلا خوب نبود و خیلی بوی زخم مرغ میداد. برخورد پرسنلش هم خوب بود. در کل 17 میدم به این رستوران.